MÖBLER / Bord / Klaffbord 13185422
nr 1318 5422
Klaffbord
Furu, diameter: 88 cm. Höjd: 67 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:27:48
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
6